kaş dökülmesi

Kaş Dökülmesi ve Kaş Ekimi

Kaş Dökülmesi ve Kaş EkimiKaş dökülmesi ve kaş ekimi hakkında bilgi verelim. Saç dökülmesi gibi aşırı kaş dökülmesi yaşayanların da FUE tekniği ile kaş ekimi yaptırmaları gerekmektedir. Özellikle erkeklerde belirli yaştan sonra saç dökülme problemi yaşanmaya başlamaktadır. Bu dökülmeye kimi kısım kader deyip geçerken birçok kişi ise engellemeye bunu başaramasa da yavaşlatma mücadelesine girmektedirler.

Bunun için kullanılan serumlar, losyonlar, kremler vardır. Bu ürünlerden bazıları doğal olmakla birlikte kimisi de kimyasal içerikli olan bu ürünlerin hiç birinin saç dökülmesini tamamen engellediği tespit edilememiştir. Bu nedenle de genel tedavi saç dökülme aşamasında yavaşlatma adına yapılmaktadır. Ancak saç dökülmesi sadece başta olmaz. Aynı şekilde kaş dökülmeleri de yaşanması mümkündür. Hatta sıklıkla görülebilmektedir. Daha çok bayanların hassasiyet göstermesine rağmen birçok kişi kaş ektirmesi yaptırmaktadır.

Kaş Dökülmesi ve Kaş Ekimi

Saç dökülmesi yaşayan kişilerde çoğunlukla kaş dökülmesi de görülmektedir. Bunu engelleyen kesin bir tedavi yöntemi de bulunmamaktadır. Ancak saç gibi dökülme sonrası kaş ekimi yapılabilmektedir. Kaş ekiminin nedenleri sadece dökülme değildir. Bu nedenlerin arasında hatalı kaş alımları, estetik amaçlı yada dış etkenlere bağlı kaş kayıplarında da kullanılmaktadır. Yanık yada yara gibi olumsuzluklardan kaynaklanan kaş dökülmesi sonrası yaşanan kaş kayıplarının en etkili çözümü ise kaş ekimi yaptırmaktır. Bu zamanlarda kalıcı makyaj adı altında yapılan bazı uygulamalar uygulamayı yaptıranların kişilerin pişmanlığı ile sonuçlandığı görülmektedir. Çünkü bu yöntem özünde kaş görüntüsü verilmiş olan bir dövmeden ibarettir. Ancak bu olumsuzlukları da beraberinden getirmektedir. Zamanla renk solması da bu olumsuzluklardan bir tanesidir. Kaş ekimi de tıpkı saç dökülmesi sonrası uygulanan saç ekimi yöntemi ile aynıdır. Düzgün bir şekilde uzman kişilerce yapılmış olan kaş ekimi gerçekle aynı görülmektedir. Zaten doğallığı nedeniyle de aynı demek yanlış olmaz.

Görüldüğü üzere saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi ve kaş ekimi konusunda oldukça üst düzey başarılı operasyonlar gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda Uygulamayı yapacak olan uzmanın doğru seçilmesi durumunda maksimum memnuniyet alınmaktadır.

GET Beauty Hakkında

Firmamız Antalya’da saç ekimi yapmaktadır. Aynı zamanda sakal ekimi ile bıyık, kaş ve kirpik ekimleri de tedavilerimiz arasındadır.